2024 YILINDA YENİ BİZLE DAHA İLERİ HEDEFLERE
Alışveriş çantası
Alışveriş sepetiniz boş
Saygı Değer
Maxpine Türkiye
ULUSLAR ARASI PLATFORMDA ETKİN
NETWORK VE ÜRETİM YAPISI
Henry Ford'un ilham verici bir sözü vardır: "Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durmak ilerlemektir ve birlikte çalışmak başarıdır."
Max Pine olarak birlikte başaracağız!
Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz.

Max Pine International Holdings Limited Şirketi, Malezya merkezli "Doğrudan Satış Sistemi Endüstrisi"nde 15 yıldır faaliyet gösteren Sky Resources Sdn'nin bir yan kuruluşudur. Sky Resources, cilt bakımı ve sağlıklı gıda ürünleri üretiminde 35 yıllık deneyime sahip köklü bir şirkettir.

Malezya'da en büyük ve kaliteli üç sağlık ürünleri üreticisinden biri olarak, ürün inovasyonu ve geliştirme konularında güçlü bir Ar-Ge ekibimiz bulunmaktadır. OEM müşterilerimize, ürünün ilk konseptinden nihai ürüne kadar uzanan süreçte ve marka geliştirme desteği konularında çok kapsamlı bir şekilde tek noktadan hizmet sunmaktayız.

Dünya genelindeki büyüme hedeflerimizle emin adımlarla ilerliyoruz. 2025 yılı hedeflerimiz arasında ABD ve Avrupa'da artan talepleri karşılamak üzere mevcut iki fabrikamıza ek olarak, modern ve yüksek teknolojiye sahip yeni bir fabrikanın inşasına başladık.

Max Pine International, Doğrudan Satış Sistemi endüstrisinin önde gelen oyuncularından biri olarak güçlü liderlik altyapısı, etkileyici ürün yelpazesi ve verimli iş modeli ile Türkiye'de hızla büyümeye ve genişlemeye devam edecek. Max Pine Türkiye, kısa bir süre içinde Türkiye'nin en iyi MLM şirketi olmanın yanı sıra Avrupa ve BDT ülkelerindeki en iyi MLM şirketlerinden de biri olacak.

Hedeflerimize ilerlerken ve geleceği planlarken, en büyük güvencemiz Max Pine Türkiye ekibimizdir. Unutmayın, "Başarının Sırrı Yoktur; Sistemi Vardır."

Birlikte daha büyük başarılara ulaşmak için hep birlikte çalışmaya devam!
Saygılarımla,
Dato' Tan Hock Kheng
Max Pine Holding Kurucusu ve CEO
ceo messafe